Dzień Otwarty w I LO im. G. Piramowicza

Młodzież odwiedzająca szkołę

3 czerwca 2022 był Dniem Otwartym w I LO w Augustowie. Odwiedziły nas setki młodych ludzi, którzy pragną dołączyć do naszej społeczności. Staraliśmy się Wam przybliżyć atmosferę panującą w naszej szkole, pokazać nasze pracownie lekcyjne, zapewniliśmy moc atrakcji! Pokazy sprzętu wojskowego zrobiły furorę.

Dziękujemy za Waszą obecność! Mamy ogromną nadzieję, że Wam się podobało. Zapraszamy do naszej szkoły!

Pragniemy serdecznie podziękować 11 Mazurskiemu Pułkowi Artylerii im gen. J. Bema z Węgorzewa pod dowództwem płk Mariusza Majerskiego oraz Wojskowemu Centrum Rekrutacji w Suwałkach, na czele z ppłk Jarosławem Kowalewskim, za uświetnienie Dnia Otwartego w Piramowiczu poprzez wystawienie sprzętu wojskowego oraz zapewnienie rzetelnej informacji przyszłym rekrutantom naszej szkoły, a być może i naszym przyszłym żołnierzom.

Z wyrazami wdzięczności – Dyrektor Anna Sus-Cilulko

Stoisko WCR Suwałki
Stoisko profilu językowego
Pani Dyrektor z oprowadzającymi
Młodzież odwiedzająca w sali chemicznej
Uczniowie ze Szkoły Społecznej
Oprowadzanie uczniów
Uczniowie przy dziale samobieżnym
Uczniowie na dziale samobieżnym
Skip to content