Wycieczka do Wilna
W dniu 27 marca uczniowie klasy I B, I A, III C, IV C wraz z opiekunami: Panią Anną Masiewicz, Panią Izabelą Zabłocką i Panem Maciejem Oleksym wybrali się na wycieczkę do Wilna.W Wilnie zwiedzaliśmy, przeróżne miejsca związane z naszą historią i bardzo ważne dla tożsamości młodego pokolenia Polaków.Na samym początku odwiedziliśmy cmentarz na Rossie, […]
Wycieczka do Wilna Dowiedz się więcej »











