ERASMUS w Piramowiczu

W dniu 08.09 mieliśmy ogromną przyjemność gościć przedstawicieli organizacji z Walencji w Hiszpanii, z którymi tworzymy nowe partnerstwo w ramach projektu wymiany młodzieży – ERASMUS PLUS. Nasi goście przyjechali w celu poznania naszej placówki. Zależało im, by spotkać się z młodzieżą naszej szkoły i przybliżyć im nieco Walencję, a przede wszystkim zachęcić uczniów do rekrutowania w projekcie.

My wiemy, że chętnych do udziału w projekcie nie brakuje. Ze względów techniczno- organizacyjnych wyłącznie uczniowie większości klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu, ale zapewniamy, że WSZYSCY UCZNIOWIE naszej szkoły będą mogli rekrutować do projektu.

Oficjalnie realizacja projektu rozpoczyna się w grudniu tego roku (2022). W tym samym czasie rozpocznie się OTWARTA REKRUTACJA młodzieży. Wszystkie niezbędne informacje zostaną zamieszczone na facebooku i instagramie szkoły. Już dziś zachęcamy do udziału w projekcie!

Spotkanie z przedstawicielami z Walencji
Spotkanie z przedstawicielami współpracującej organizacji z Walencji
Spotkanie z przedstawicielami z Walencji
Spotkanie z przedstawicielami współpracującej organizacji z Walencji
Skip to content