Przysięga żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

W dniu 29.10.2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej przysiędze żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej, która odbyła się w 14 Pułku Przeciwpancernym w Suwałkach. Gościem honorowym był wicepremier Mariusz Błaszczak – Minister Obrony Narodowej. Na zakończenie uczniowie z oddziałów przygotowania wojskowego z naszej szkoły maszerowali w defiladzie wraz z żołnierzami 14 Pułku Przeciwpancernego.

Uczniowie z oddziałów OPW obecni na przysiędze
Uczniowie z oddziałów OPW obecni na przysiędze
Goście obecni na przysiędze
Goście obecni na przysiędze
Przysięga żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej
Przysięga żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej
Przysięga żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej
Przysięga żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej
Skip to content