Zajęcia na Wydziale Informatycznym Politechniki Białostockiej

26.10.2023 uczniowie klas 2A, 3B i 4B wraz z opiekunami Anną Masiewicz i Anną Buksińską uczestniczyli w zajęciach na Wydziale Informatycznym Politechniki Białostockiej. Młodzież wzięła udział w terenowej grze matematycznej, uczestniczyła w wykładach i laboratoriach, których tematyką było:
Kombinatoryczna metoda włączeń/wyłączeń w zadaniach, Matematyczna cytrynka czyli o wizualizacji równań algebraicznych w programie Surfer, Złota liczba. Dzięki współpracy z Politechniką Białostocką młodzież naszej szkoły ma szanse rozwijać swoje zainteresowania, a także zobaczyć, jak funkcjonuje uczelnia wyższa. Miłą niespodzianką było przypadkowe spotkanie z absolwentami Naszego Liceum.

Uczniowie naszego Liceum na Wydziale Informatycznym Politechniki Białostockiej
Uczniowie naszego Liceum na Wydziale Informatycznym Politechniki Białostockiej
Uczniowie naszego Liceum na Wydziale Informatycznym Politechniki Białostockiej
Uczniowie naszego Liceum na Wydziale Informatycznym Politechniki Białostockiej
Uczniowie naszego Liceum na Wydziale Informatycznym Politechniki Białostockiej
Uczniowie naszego Liceum na Wydziale Informatycznym Politechniki Białostockiej
Skip to content