Kolejne inwestycje w naszej Szkole

Powiat Augustowski podpisał umowę na realizację inwestycji pn. „Przebudowa i remont zapleczy szatniowo-sanitarno-szatniowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Augustowie”.
WWartość zadania wynosi 1 559 691,28 zł brutto, a wykonawcą inwestycji została firma BUD REM – Stanisław Niedźwiecki Spółka Komandytowa z Augustowa. Zakończenie prac planowane jest na 21 grudnia 2026 roku.
Najbardziej uciążliwe roboty rozbiórkowe zostaną wykonane w czasie wakacji, aby nie zakłócać zajęć szkolnych.
W ramach inwestycji wyremontowane zostaną szatnie przy sali gimnastycznej oraz kompleksie Orlik. Powstaną nowe łazienki z prysznicami i toaletami, obiekt zostanie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a modernizacja obejmie również pomieszczenia dla nauczycieli, magazyn sprzętu sportowego, klatkę schodową oraz nową przestrzeń na holu dla uczniów.
To ważna inwestycja, która znacząco poprawi komfort i bezpieczeństwo uczniów oraz osób korzystających z infrastruktury sportowej.
Jednocześnie Powiat Augustowski złożył wniosek o dofinansowanie zadania w ramach programu „Szatnia na Medal” Ministerstwa Sportu i Turystyki i obecnie czekamy na ocenę wniosku i liczymy na pozytywną decyzję oraz wsparcie tej ważnej inwestycji. Panie Ministrze Pośle Jakubie Rutnicki liczymy na wsparcie remontu naszej szatni.

Uroczyste podpisanie  umowy na realizację inwestycji pn. „Przebudowa i remont zapleczy szatniowo-sanitarno-szatniowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Augustowie”
Uroczyste podpisanie umowy na realizację inwestycji pn. „Przebudowa i remont zapleczy szatniowo-sanitarno-szatniowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Augustowie”
Wizualizacja realizowanego projektu przebudowy
Wizualizacja realizowanego projektu przebudowy
Przejdź do treści